Orlik Sułoszowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Promień Przeginia 5:0 Błysk Zederman
Prądnik Sułoszowa 2:4 Przebój Wolbrom
IKS Olkusz 2:0 Spójnia Osiek - Zimnodół - Zawada
Centuria Chechło 0:2 Trzy Korony Żarnowiec

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 55, wczoraj: 152
ogółem: 76 690

statystyki szczegółowe

Termin. Młodzików 2013/14

Terminarz rozgrywek ligi: OLKUSZ - MŁODZICY

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 14-04-2014

46

Błysk Zederman

- Trzy Korony Żarnowiec

2014-04-13

14:00

Zederman

 

47

Centuria Chechło

- Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

2014-04-14

17:00

Chechło

 

48

IKS Olkusz

- Przemsza Klucze

2014-04-14

17:00

Olkusz

 

49

Piliczanka Pilica

-Akademia Piłkarska  Przebój Wolbrom

2014-04-14

17:00

Pilica

 

50

Prądnik Sułoszowa

- Promień Przeginia

2014-04-13

13:30

Przeginia

 

 

Kolejka: 11 w dniach 22-04-2014

51

Prądnik Sułoszowa

- Błysk Zederman

2014-04-22

17:00

Wielmoża

 

52

Promień Przeginia

- Piliczanka

2014-04-22

17:00

Przeginia

 

53

Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

- IKS Olkusz

2014-04-22

17:00

Wolbrom

 

54

Przemsza Klucze

- Centuria Chechło

2014-04-22

17:00

Klucze

 

55

Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

- Trzy Korony Żarnowiec

2014-04-22

17:00

Osiek

 

 

Kolejka: 12 w dniach 28-04-2014

56

Błysk Zederman

- Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

2014-04-27

14:00

Zederman

 

57

Trzy Korony Żarnowiec

- Przemsza Klucze

2014-04-28

17:00

Żarnowiec

 

58

Centuria Chechło

- Akademia Piłkarska  Przebój Wolbrom

2014-04-28

17:00

Chechło

 

59

IKS Olkusz

- Promień Przeginia

2014-04-28

17:00

Olkusz

 

60

Piliczanka Pilica

- Prądnik Sułoszowa

2014-04-28

17:00

Pilica

 

 

Kolejka: 13 w dniach 05-05-2014

61

Błysk Zederman

- Piliczanka Pilica

2014-05-05

17:00

Zederman

 

62

Prądnik Sułoszowa

- IKS Olkusz

2014-05-04

14:00

Wielmoża

 

63

Promień Przeginia

- Centuria Chechło

2014-05-05

17:00

Przeginia

 

64

Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

- Trzy Korony Żarnowiec

2014-05-05

17:00

Wolbrom

 

65

Przemsza Klucze

- Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

2014-05-05

17:00

Klucze

 

 

Kolejka: 14 w dniach 12-05-2014

66

Błysk Zederman

- Przemsza Klucze

2014-05-12

17:00

Zederman

 

67

Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

- Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

2014-05-12

17:00

Osiek

 

68

Trzy Korony Żarnowiec

- Promień Przeginia

2014-05-12

17:00

Żarnowiec

 

69

Centuria Chechło

- Prądnik Sułoszowa

2014-05-11

11:00

Wielmoża

 

70

IKS Olkusz

- Piliczanka Pilica

2014-05-12

17:00

Olkusz

 

 

Kolejka: 15 w dniach 19-05-2014

71

IKS Olkusz

- Błysk Zederman

2014-05-19

17:00

Olkusz

 

72

Piliczanka Pilica

- Centuria Chechło

2014-05-19

17:00

Pilica

 

73

Prądnik Sułoszowa

- Trzy Korony Żarnowiec

2014-05-18

14:00

Wielmoża

 

74

Promień Przeginia

- Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

2014-05-19

17:00

Przeginia

 

75

Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

- Przemsza Klucze

2014-05-19

17:00

Wolbrom

 

 

Kolejka: 16 w dniach 26-05-2014

76

Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

- Błysk Zederman

2014-05-26

17:00

Wolbrom

 

77

Przemsza Klucze

- Promień Przeginia

2014-05-26

17:00

Klucze

 

78

Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

- Prądnik Sułoszowa

2014-05-25

11:00

Wielmoża

 

79

Trzy Korony Żarnowiec

- Piliczanka Pilica

2014-05-26

17:00

Żarnowiec

 

80

Centuria Chechło

- IKS Olkusz

2014-05-26

17:00

Chechło

 

 

Kolejka: 17 w dniach 02-06-2014

81

Centuria Chechło

- Błysk Zederman

2014-06-02

17:00

Chechło

 

82

IKS Olkusz

- Trzy Korony Żarnowiec

2014-06-02

17:00

Olkusz

 

83

Piliczanka Pilica

- Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

2014-06-02

17:00

Pilica

 

84

Prądnik Sułoszowa

- Przemsza Klucze

2014-06-01

11:00

Wielmoża

 

85

Promień Przeginia

- Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

2014-06-02

17:00

Przeginia

 

 

Kolejka: 18 w dniach 09-06-2014

86

Błysk Zederman

- Promień Przeginia

2014-06-09

17:00

Zederman

 

87

Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom

- Prądnik Sułoszowa

2014-06-09

17:00

Wolbrom

 

88

Przemsza Klucze

- Piliczanka Pilica

2014-06-09

17:00

Klucze

 

89

Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada

- IKS Olkusz

2014-06-09

17:00

Osiek

 

90

Trzy Korony Żarnowiec

- Centuria Chechło

2014-06-09

17:00

Żarnowiec

 

 

Logowanie

Reklama

Ostatnie spotkanie

Prądnik SułoszowaPrzebój Wolbrom
Prądnik Sułoszowa 2:4 Przebój Wolbrom
2013-10-28, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Kalendarium

24

04-2014

czwartek

16:00 Trening Młodzików- na Orliku lub hali

25

04-2014

piątek

26

04-2014

sobota

14:00 Trening Żaków- hala lub orlik

27

04-2014

niedziela

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

środa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Sport.pl