Prądnik Sułoszowa - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Prądniczanka Kraków 0:1 Prądnik Sułoszowa
Słomniczanka Słomniki 3:1 Jadwiga Kraków
Bronowianka Kraków 0:5 Clepardia Kraków

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Przedłużenie szans

• autor: edileg1, 2014-06-17 16:01

Młodziki

Prądnik Sułoszowa - Przemsza Klucze 2:1 (1:1)

PRĄDNIK: Żurada Szymon - Marszałek  Bartosz , Jakub Postół, Jakub Krawczyk,Jakub Goraj ,Sebastian Śmigielski , Radosław Bizoń,Jakub Pasek,Piotr Woszczek, Bartosz Lipa, Kamil Krawiec

Bramki : Radosław Bizoń,Jakub Pasek

Relacja w rozwinięciu

Kolejne zwycięstwo odniósł nasz zespół młodzików , sukces tym cenniejszy że odniesiony w spotkaniu z bezpośrednim rywalem walce o pierwsze miejsce nie pokonanym w tej rundzie zespołem Przemszy Klucze.
Już  przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę że tylko zwycięstwo lub remis przedłuża nasze szanse na  zajęcie pierwszego miejsca w lidze w wypadku porażki mistrzem na jedną kolejkę przed końcem został by zespół Trzech Koron Żarnowiec , stawka spotkania więc ogromna co na pewno przełożyło się na poczynania obu zespołów , akcje tak z jednej jak i z drugiej strony były szarpane i dość chaotyczne , a sytuacji do zdobycia bramek jak na lekarstwo , na prowadzenie wychodzimy po błędzie bramkarza gości który nie "dogadał" się z własnym obrońcą a z prezentu skorzystał Radek Bizoń pakując futbolówkę do pustej bramki.
W podobnych okolicznościach padła bramka wyrównująca dla zespołu gości tym razem błąd przytrafił się golkiperowi gospodarzy który nie utrzymał piłki w rękach  i jeden z zawodników gości również trafił do pustej bramki . W drugiej połowie sytuacji 100% znów jak na lekarstwo , bo nie można zaliczyć do nich kilku nie groźnych strzałów z obu stron , wreszcie z letargu budzi się Śmigielski kapitalną akcją mija kilku rywali , wykłada na 3 metr piłę do Bizonia który trafia w rozpaczliwie interweniującego bramkarz.
Goście odpowiadają rzutem wolnym i strzałem w poprzeczkę , jeszcze tylko kapitalny rajd Goraja który mija kilku rywali jednak jego strzał jest minimalnie nie celny , i gdy wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów na strzał z dystansu decyduje się Pasek  by po chwili utonąć z radości w rękach kolegów , kapitalny strzał i komplet punktów został w Sułoszowej( Wielmoży).
Słowa uznania należą się całej drużynie która zostawiła na boisku mnóstwo zdrowia . W tym miejscu należy wspomnieć że zespół Przemszy to najlepsza drużyna z jaką mierzyliśmy się w tej rundzie , a już w niedziele gościć będziemy  zespół lidera czyli Trzy Korony Żarnowiec , czeka nas nie łatwa przeprawa , jednak znając charakter naszych zawodników na pewno będą walczyć do ostatniej sekundy spotkania.

autor: ~anonim 2014-06-17 17:51:47

avatar Fajnie opisane. Nasz trener będzie dzwonił żeby był sędzia z Wierbki bo zna zasady i dobrze sędziuje nie ten 16 latek czy 17 latek co ostatnio w naszym meczu sędziował teraz będzie cała 9 i mocna rezerwa. Największym minusem że jak awansujemy nie będzie tam gracz z głównej 9 6 osób. Mamy dużego plusa bo nam wystarczy remis

autor: edileg1 2014-06-17 20:44:26

Profil edileg1 w Futbolowo No my byśmy chcieli żeby było nawet trzech sędziów ale najważniejsze nie zależnie od tego kto będzie sędziował żeby był sprawiedliwie , my o awansie na razie nie myślimy bo wiadomo że spora liczba chłopaków z 2001 odejdzie , ale ligę oczywiście będziemy chcieli wygrać.

autor: ~anonim 2014-06-17 21:39:57

avatar trzech sędziów było by dobrze. Ale tak awansować do 1 ligi Krakowskiej było by jakimś osiągnięciem.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Prądniczanka KrakówPrądnik Sułoszowa